Про школу

В школі працює 11 класів, з них 2 класи-комплекти.
Обслуговуючий персонал школи нараховує 13 чоловік.
В школі навчаються діти з сіл Андріянів, Лівчиці, Татаринів для яких організовано під’їзд автобусом “Школярик”.
В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 31 учень 1-4 класів та 6 учнів пільгових категорій ( 3-и дитини, позбавлені батьківського піклування і 3-и дитини учасників АТО).
У школі обладнано 1 комп’ютерний клас, дієво працюють 3 навчальні кабінети. Кількість компютерів-8 штук, всі підключені до мережі Інтернету.
В школі було проведено реконструкцію опалювальної системи та теплотраси що дає змогу щорічно економити більше 20 тисяч м. куб. природного газу.
З допомогою відділу освіти замінено 5 вікон на металопластикові, обладнано внутрішній туалет. Зроблено поточний ремонт.
У квітні 2016 року школа брала участь у Проекті ООН і ЄС з впровадження енергозберігаючих технологій (заміна вікон). В результаті співпраці педагогічного колективу з громадою села, за сприяння райдержадміністрації, районної ради та районного відділу освіти у максимально стислий час робота була виконана якісно. В Проекті було реалізовано 212 тис. гривень ООН і ЄС, 58 тис. гривень РДА і райради, 16 тис. гривень громади та колективу школи. Додатково 132 тис. гривень було заощаджено і додатково реалізовано за рахунок проведеного тендеру, а це додаткових понад план 22 віконних блоки. Разом замінено 57 віконних блоки загальною площею понад 260 кв.м. Крім цього у 2016 році без оплати за виконанні роботи, частково за рахунок позабюджетних коштів зроблено дах над шкільною котельнею загальною площею 210 кв.м. За рахунок 60 кв.м. підвісної стелі -240 куб. м. теплого повітря понижено на рівень санітарно-гігієнічних вимог.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагає працівник місцевого ФАПу п. Лопушинська Н.І. Для покращення цієї ділянки роботи в школі обладнаний медичний кабінет.
Підзвіринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів працює над проблемою «Національно-патріотичне та військово-спортивне навчання та виховання учнів засобами туризму і краєзнавства».
Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової, основної, та старшої школи.
В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються різні види проведення нестандартних уроків.
Велику увагу педагогічний коллектив школи приділяє роботі з обдарованими дітьми. Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та різноманітних конкурсах і іграх:
– Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»;
– Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»;
– Міжнародному фізичному конкурсі «Левеня»;
– Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»;
– Всеукраїнському предметному конкурсі «Альбус»;
– Міжнародній грі зі світової літератури Sunflower.
Виховна діяльність школи направлена на виховання національно-патріотичної, військово-спортивної та духовно багатої учнівської молоді. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття поваги до історичного минулого українського народу. Щорічно на високому рівні проводиться акція “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”.
У школі особлива увага приділяється позаурочній гуртковій роботі, в якій талановиті діти можуть розвивати свої здібності.
Для задоволення потреб дитини, для розвитку його інтересів, збагачення його кругозору та продуктивного проведення дозвілля у позаурочний час у школі працюють два оплачуваних гуртки :
туристсько-краєзнавчий / пішохідний туризм, спортивне орієнтування, велотуризм / для учнів 9-11 класів, керівник Стефанишин В.В.;
футбольний- Гев Р.В.;
волейбольний- Яцик І.П.
Команди учнів школи з туризму і краєзнавства гідно представляють Городоцький відділ освіти у обласній Спартакіаді учнівської молоді та освітян Львівщини протягом 7-х років.
В обласній Спартакіаді з туризму і краєзнавства серед учнівської молоді Львівщини команда школи, яка представляє Городоцький район, бере участь у сходженнях на історичні вершини г. Ключ, г. Маківка, г. Лопата, г. Високий Верх та спортивних змаганнях: пішохідний туризм спортивне орієнтування, велосипедний туризм, «Сокіл» («Джура»).
За останні 3-и роки команда посідає призові місця з велосипедного туризму та у військово-спортивній патріотичній грі українського козацтва «Сокіл» («Джура»). У сходженні на історичні вершини Ключ, Маківка, Лопата, Високий Верх та у конкурсній програмі команда є переможець.
Команда школи представляла Львівську область на Всеукраїнському злеті в Черкаській (Холодний яр) та Закарпатській (с. Осій, Іршавського р-ну) областях і досягнула високих результатів у окремих видах програми. У Рейд-змаганні «Заповідні місця Холодного Яру»-2 місце. У грі «Відун» – інтелектуальних змаганнях з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох сучасних Збройних Сил України наша команда зайняла 2-е місце. У конкурсі Бівак. Таборування – оцінка побуту, чистоти, доцільності розміщення, дотримання санітарно-гігієнічних норм, стан спорядження, особистих речей, посуду – команда на 3-му місці. У конкурсі козацького кулешу – за якість та швидкість його приготування наша команда отримала 2-е місце. Смуга перешкод- 3 місце.