%d0%b7%d1%81%d1%83

День Збройних сил України

6 грудня 2016 року Збройні сили України святкують свій 25-річний ювілей. За цей час наша армія здолала надзвичайно важкий та тернистий шлях. А зараз ЗСУ – сильна армія, достойна свого народу. Наша сила – у патріотах, хто обрав головною метою свого життя – службу у Збройних силах. Сила в мужності та витримці воїнів, хто в лютий мороз та шалену спеку стоїть на позиціях та боронить кожний сантиметр рідної землі. Дух українського воїна не зламати. У багатьох містах України пройшли святкові заходи: Марш захисників у Львові, урочисте покладання квітів до могили Невідомого солдата у Києві, Президент України відвідав військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі.

Не залишилась осторонь свята й Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, адже вона знаходиться на території колишнього військового містечка Черляни. У школі було проведено ряд заходів, присвячених цій події: виховні години у класах провели класні керівники Титова Ю. О. та Демидова Т. В., змагання з волейболу організувала вчитель фізкультури Успенська Л. П. , стрільба з пневматичної гвинтівки, яку очолив вчитель захисту Вітчизни Ігліцький І. Т.

Проведення таких заходів у наш час є особливо актуальним, адже Україна перебуває у стані війни. Саме зараз є необхідність популяризувати Збройні сили України, вчити дітей поважати захисників – рідної країни. Саме вони боронять наші кордони та рідну землю від загарбників. Бути військовим – велика честь.