%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%be

Тиждень правових знань у Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

У рамках Всеукраїнського тижня права з 5 грудня по 9 грудня 2016 р. у нашій школі було проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів.

Учні 5-6 класів із задоволенням виконували вправи та завдання під час уроків-тренінгів: «Права дитини. Мої права», «Права і обов’язки. Як розрізнити?». Мандруючи Країною Права, діти змогли поглибити свої знання про власні права.

8 грудня відбулася зустріч школярів з представником Городоцького відділення поліції капітаном Молдавчуком І.С., який у доступній формі розповів присутнім про відповідальність підлітків за правопорушення, побажав усім бути законослухняними громадянами, адже діти – майбутнє нашої держави.

Учитель правознавства Титова Т.В. провела серед учнів 9 класу вікторину «Правовий ринг» ( переможець – Долгова Надія).

Підсумком тижня став конкурс стіннівок та малюнків на правову тематику. Активну участь у конкурсі взяли й молодші учні. Серед малюнків на тему «Права очима дітей» найкращою була визнана робота Рудого Івана – учня 4-А класу.

Завдяки проведеним заходам школярі зрозуміли, як потрібно застосовувати теоретичні знання з права в різних життєвих ситуаціях, мати відчуття відповідальності за свої вчинки, бути доброзичливими та людяними.

Ще записи з цієї ж школи: