121716_1713_1.jpg

«ВІЛ СНІД, ІПСШ: знайомство з проблемою».

З метою ознайомлення учнів з базовою інформацією про захворювання на ВІЛ СНІД та інфекції, що передаються статевим шляхом, учнями 10 класу Коропузького НВК під керівництвом вчителя основ здоров’я Голинської М.М. 7.12.2016р було проведено тренінг на тему «ВІЛ СНІД, ІПСШ: знайомство з проблемою».

На тренінг були запрошені учні 8-11 класів. Вчитель розказала про історію виникнення хвороби. Протягом тренінгу діти розшифровували абревіатури: ВІЛ СНІД, ІПСШ, АРВ, вивчили стадії ВІЛ-інфікування, обговорювали ситуації, грали гру «Квасоля», завдяки якій учні зрозуміли як стрімко і непомітно поширюються усі інфекційні захворювання, у тому числі і ВІЛ, якщо люди не захищаються від них. Цікаво проходили руханки та інсценування «Як ВІЛ руйнує імунітет».

Учасники тренінгу зрозуміли, що проблема ВІЛ СНІДУ є дуже актуальною в наш час.

Заступником директора з виховної роботи Деревенною Н.С. 08.12.2016р. була проведена загальношкільна лінійка присв’ячена Дню боротьби зі СНІДом «Ми обираємо життя» з учнями 9,11 клас. Наталія Степанівна коротко подала дітям інформацію про дані захворювання, а також про способи та методи запобігання ВІЛ інфекціям. Під час лінійки учні ознайомились з інформацією «Дізнайся більше про ВІЛ,СНІД» та скористатися можливостями анонімно здати аналіз крові в кабінеті «Довіра».