121716_1728_1.jpg

День збройних сил України у Коропузькому НВК

З метою забезпечення комплексного підходу до підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнів, створення умов для творчого, гармонійного розвитку особистості майбутніх співробітників органів внутрішніх справ України та відповідно до плану роботи НВК керуючись Концепцією допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, 6 грудня 2016 року у Коропузькому НВК проведено шкільний виховний захід до Дня збройних сил України.

Класним керівником 9 класу Голинською З.І. було проведено загальношкільний захід присвячений Дню збройних сил України, котрий проходив у два етапи. На першому етапі учні 9 класу привітали наших захисників з святом: віршами, прозою, піснями. Переглянули відео кліпи про мужність наших солдат-захисників. У другому етапі заходу відбулися спортивно-розважальні змагання між учнями 9-10 класів. Між конкурсами звучали гуморески, проводились веселі сценки на армійську тематику.

Заступником директора Деревенною Н.С. та педагогом організатором Голинської З.І.  було виготовлено стенд  «Хто, як не ми…» присвячений односельцям – воїнам АТО.

Класними керівниками проведено ряд бесід та годин спілкування.

Учнівським самоврядуванням  було організовано конкурс плакатів, вчителем малювання Соловій О.Р. організовано конкурс малюнків, присвячених дню Збройних сил України.

У шкільній бібліотеці організовано виставка літератури «Козацькому роду нема переводу»