%d1%82%d0%b8%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0

Відзначення тижня права у Долинянській ЗОШ І-ІІ ст.

У період з 5 по 9 грудня 2016 року у Долинянській ЗОШ І-ІІ ст. відзначили   Тиждень права. Тиждень був  спрямований для того, щоб поглибити знання дітей про їх права, зазначені в державних документах; зокрема  в Конституції України.

Першим кроком проведення стала урочиста лінійка на якій вчитель правознавства Бочуляк М.Д. ознайомила присутніх з планом проведення Тижня, розповіла про основні правові зобов’язання учнів та нагадала про їх обов’язки та права.

Напередодні Тижня права у школі відбулась зустріч з преставниками служб, а саме: Представником центру зайнятості  Родичем Т.С., фахівцем ГРУССДМ  Цап  Л.І.,  головним спеціалістом «Бюро безплатної правової допомоги»  Гаврилів Л.М., інспектором ЮП Городоцького ВП Яремчуком Н.М., які провели лекції, бесіди на правову тематику.

Виконали і свій обов’язок класні керівники та класоводи  разом із практичним психологом школи,  провівши у своїх класах виховні годити, бесіди, брейн – ринги  на дану тематику.

До Тижня правових знань долучилися члени учнівського самоврядування, провівши виховний захід «Казки для дитини про права людини».

Змістовно і насичено пройшов Тиждень права у нашій школі.