5sr1z7qsq_4

Свято англійської мови у Братковицькій ЗОШ

До свята англійської мови на Різдвяну тематику учні6 класу Братковицької ЗОШ  почали готуватисьзаздалегідь. Починали із підготовки декорацій.

Діти з непідробноющирістючекали цього дійства, яке підготувализісвоїмвчителеманглійської мови Кромпащик О.І. До свята були задіяні також учні із 2-9 класів.

Учні 2 класупочали із пісеньок “ABC”, “Hello”, продемонстрували міні-сценки англійською мовою, учні 3 класу розказали вірші і заспівали рухливу пісеньку, і все для того, щоб показати Незнайкові, що англійську вивчати не тільки легко, а й весело і цікаво. Далі свято продовжували учні 6 класу із піснями, віршами, демонстрували уривок казки “Як Грінч викрав Різдво” та “Колобок” на новий лад. На свято завітала Мері Попінс, яка за допомогою своєї магічної парасольки перенесла нас до Англії на зустріч із Санта Клаусом. Діти виконували пісні “Jinglebells”, “WewishyouMerryChristmas”. Дівчата 8 і 9 класів зачарували своїм виконанням пісень “CaroloftheBells” і “SilentNight”.

На святі були присутні вчителі, учні, батьки, які залишились задоволені рівнем знань своїх дітей з англійської мови. Всі були задоволені від солодких подарунків від Санта Клауса і пообіцяли, що будуть старанно вчити англійську мову. Учні показали, що вони багато працювали, щоб показати таке свято і не один день, а що уроку.