image-3

Усі чекають Миколая…

Святий Миколай завітав у кожну хату рідного краю. Довгоочікуваний добродійник ніс радісну звістку про милосердя до кожного християнина.

19 грудня 2016 року весело і святково  Святого Миколая зустріли учні Переможненської ЗОШ I-III ступенів. А підготували це чудове дійство п’ятикласники, другокласники, першокласники під керівництвом класних керівників.

З уст ведучих Щудло Юлії і Маркевич Ірини присутні на святі дізналися багато про життя Святого. Адже у високому сані єпископа він був для своєї пастви прикладом істинно християнського життя. Вдачею тихий і незлобливий Святий Миколай для сиріт був батьком, для бідних-милостивим подателем, в біді- помічником, у смутку-втішителем. Двері його дому були завжди відкриті і всіх він приймав з любов’ю та привітністю.

Лунали чарівні пісні у виконанні Пирога Романа, учня 5 класу. Ангелики розповідали про святого Миколая та співали пісні про добро. Інсценували розмову двох сестричок, яких підмовляв Антипко посваритися. Але добрий Ангел прогнав  злого. Рятували Вітри маленьку Зірочку від Антипка. Тож добро перемогло зло. Діти радісно зустріли Святого Миколая, який приніс солодкі подарунки для кожного школяра.

 

                        Тарасевич Христина, голова учнівського самоврядування