20161221115911

Творча майстерня умілих ручок

У 1-4 класах Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. З 19 грудня кипить робота.  Адже незабаром наступить Новий рік і Різдво Христове, а з ними неодмінні атрибути свята це різдвяні екібани, шопки, прикраси і ялинки, зроблені своїми руками. Перший день тижня розпочався під гаслом «Замість ялинки – зимовий букет». Учні 1-4 класів виготовляли різдвяні екібани.

Під керівництвом вчителя Баляби С.В. учні 1 класу  готували прикраси для класу, виготовляли ялинкові аплікації, ланцюжки з кольорового паперу.  Учні 2 класу під керівництвом Цигилик О.Й. виготовили дідуха, «павука», а також великі конусні ялинки з паперу і прикрасили іграшками, зробленими власноруч. Приємно здивували учні 3 класу під керівництвом Лучинін Я.Я., виготовивши ялинки з пінопласту, підготували різдвяний вертеп і зробили прекрасну різдвяну шопку. Під керівництвом Ніколаєвої Л.М. учні 4 класу виготовили ялинки з шишок, цікаві новорічні екібани, виготовили «ялинку бажань».

Різноманіття представлених «зимових» малюнків учнів 1-4 класів,у четвер 22 грудня, вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією. Сюжетні малюнки, чудернацькі сніговички, малесенькі прикрашені цукерочками ялиночки, різдвяні янголятка з великим задоволенням та цікавістю розглядали батьки і діти, милувалися новорічною красою, створеною власноруч…

Учні початкових класів прикрасили вікна казковими героями, зробленими власноруч з різнокольорових долоньок. Миколай, веселі зайченята, сніговички, сніжинки, санки, олені, ялинки та інші новорічні атрибути щоранку зустрічають дітей і дорослих, створюють їм гарний настрій та нагадують про Новий рік і Різдво Христове.

Ще записи з цієї ж школи: