p1120192

Врятуймо живу ялинку!

З приходом зими всі починають готуватися до Нового року та Різдвяних свят. Коли під ногами рипить сніг, в повітрі пахне свіжим морозним повітрям та запахом хвої , піднімається гарний настрій. Та, нажаль, для святкування люди знищують величезну кількість живих ялинок. З метою запобігти зрубуванню живих красунь учні Заверещицького НВК «Берегиня» підготували чудове дійство. Посеред коридору зібралися учні всіє школи на виставку-конкурс «Врятуймо живу ялинку!». Всі учасники з 1-11 клас мали можливість представити свої роботи, подивитися та помилуватися красою.

Цей конкурс об’єднав усіх. Адже, щоб взяти участь у ньому думали, шукали ідеї, творили абсолютно усі: діти, класні керівники, батьки.

Ялинки вразили своєю різноманітністю, красою, техніками виконання. Тут були використані різні матеріали: метал, нитки, ленти, пластилін, фольга, ватні диски, паперові серветки, стружка з олівців, журнал і ін.. Часто можна було почути вислів: «А в Інтернеті ми такої не бачили…», що свідчить про творчість, креативність і талант підростаючого покоління. Здається така маленька ялинка, а скільки потрібно було затратити часу, щоб отримати таке чудо. Особливо важко було журі оцінити роботи , навіть за визначеними критеріями, бо кожна ялинка неповторна. А яку відправити на районний конкурс ? – питання для роздумів, адже одна краща іншої.

Такі заходи є дуже потрібними для наших дітей, вони здружують класні колективи, особливо ті, де всі включилися в роботу, працювали творили не один день. А в результаті ще й знайшли вихід як прикрасити свою домівку, використовуючи підручні матеріали та залишити життя ще одній живій ялиночці.