Yjdbq hsr 887_600x391

“Під Крутами пішли в безсмертя”

27 січня 2017 р. у Вовчухівській ЗОШ I-II ст. відбувся виховний захід “Під Крутами пішли в безсмертя”, присвячений трагічним подіям 29 січня 1918 року. На початку заходу ведучі Ріжок Юлія , Бень Люда та Кацюба Арсен закликали всіх присутніх перенестися “думкою і духом у той час, у ті місця, на той шлях, що завів українських юнаків під Крути”. Коли зазвучала колядка “Ангел пастирям мовив”,учні та вчителі змогли відчути атмосферу останніх днів різдвяних свят 1918 р. Адже в той час у пам’яті багатьох молодих гімназистів були ще “канікули різдвяні – як “столи застилали килимами”, як затишно було у тата й мами…». Але коли Україна опинилась в небезпеці, то “всі, як один – на фронт”.

Учні 6 класу виступили у ролях молодих юнаків, які, не дотанцювавши свого першого вальсу, поспішають на захист українських кордонів. Учениця 9 класу Мартин Христина наголосила, що “справу  крутянців – оборону нашої землі від російської агресії,  продовжують наші солдати”. Також учениця продекламувала поезію“Реквієм з дощем”, яка присвячується загиблим українським солдатам.

У виконанні учнів 5-9 класів прозвучали такі композиції, як “Виряджала мати”, “Балада про Крути”, “У матері над хатою”, “Прошу у неба”.Всіх присутніх вразив виступ юної бандуристки, Бень Люди, учениці 7 класу, яка виконала музичний твір “Таємниця”.

Наприкінці заходу учні, вчителі та батьки вшанували хвилиною мовчання пам’ятьгероїв Крут, всіх тих, хто боровся протягом століть за волю і свободу України, і тих хлопців, які зараз гинуть на нашій землі!

Виховний захід підготувала педагог-організатор Бала Юлія Михайлівна.