LYST

Люби ближнього свого…

«Люби ближнього свого, як самого себе,» – говорить Божа заповідь. Тому кожен з нас, ідучи стежкою життя, яке подарував Господь, повинен пам’ятати про тих, хто потребує любові, тепла, ласки. Відтак сьогодні, коли в Україні триває жорстока, кровопролитна війна з російським агресором, маємо максимум уваги приділяти тим людям, котрі захищають наш мирний сон, стримуючи ворога. Вже стало традицією в Городоцькому НВК №5 організовувати доброчинні акції, кошти від яких передаються для потреб воїнів АТО.

Цими днями (2-3 лютого 2017 року)  у навчально-виховному комплексі проходив збір пожертв для хлопців-захисників. Школярі приносили продукти, теплий одяг, предмети першої необхідності. Кожна дитина намагалася вкласти у це частину свого серця, своєї душі. Щиро бажаючи якнайшвидшого припинення війни і повернення додому бійців (адже батьки багатьох учнів теж побували у цій зоні лиха), діти зі сльозами на очах раділи, що комусь із воїнів цей дарунок стане у пригоді, допоможе у скрутний час.

Долучилися до цієї акції і всі працівники НВК, зібравши грошові пожертви, щоб придбати необхідні ще речі для наших захисників.

Тож 3 лютого всі дарунки були передані військовому капелану о. Михайлу, який завітав до школи.

Віримо, що завдяки всім небайдужим мешканцям нашого міста та всієї України, перемога настане. Нехай благословить Господь усіх тих, хто стоїть на чатах нашої Батьківщини.