16807019

У музеї новітніх героїв Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст.


16807019

У ці дні ми відзначаємо дати трагічних подій на Майдані, згадуємо в першу чергу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за європейський вибір України, за честь, волю, свободу, демократію. На Городоччині таких героїв двоє із  села Вишні – Володимир Жеребний та Володимир Топій – та Іван Бльок з Городка. 17 лютого 2017 року учні  8-9 класів Дубаневицької ЗОШ І-ІІ ступенів імені Івана Альберта побували в музеї новітніх героїв – Небесної Сотні та війни на Донбасі – Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Володимира Жеребного, у капличці та на могилі Героя України. Для дітей то був великий урок справжнього патріотизму. Цікаво та змістовно провели півторагодинну екскурсію учитель школи Леся Євгенівна Верещак та директор школи Надія Іванівна Кондрашова. Затамувавши подих, слухали діти розповідь про події на Майдані трирічної давнини, про життя земляків, які стали героями.

1660
Учні оглянули Рудківську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного, відвідали капличку героя біля школи, помолились. Майданівський урок завершився спільною молитвою на могилі Володимира Жеребного.
Щира подяка директору школи Н.І.Кондрашовій та екскурсоводу Л.Є.Верещак за сердечний і теплий прийом, організацію справжнього уроку патріотизму для дубаневицьких учнів.