IMG_20170224_234511_602x452

« Сотня Небесна хай в небо злетить, свічка скорботи у душах горить…»

Минуло три роки від тих подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу.

Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони – перші, хто став на шлях боротьби,  яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України, бо вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

20 лютого 2017 року в Долинянській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася лінійка – реквієм « У нашій пам’яті Вони назавжди залишились». Вчителі та учні школи зібрались, щоб у скорботі схилити голову  та хвилиною мовчання вшанувати пам’ять славних Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний час XXIст.

24 лютого відбувся захід « Сотня Небесна хай в небо злетить, свічка скорботи у душах горить…»,  який підготувала педагог – організатор, Кізлак М.І. Під час заходу було продемонстровано  документальний фільм, присвячений трагічним подіям на Майдані. На завершення усі присутні запалили свічки скорботи та помолились за наших Героїв.